KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12297093
nr 1229 7093
Alexandre Mimoglou
(f. 1954), Grekland
Akvarell, Segelbåtar. Signerad, numrerad 1993, ca 31x48 cm
Alexandre Mimoglou, bildkonstnär född 1954.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:58:50
16/1 22:17:33
100 kr
19/1 14:47:37